SKONTAKTUJ SIĘ

Wyślij wiadomość
Jeżeli masz wątpliwości, czy zastosować strop FILIGRAN na swojej budowie, to przyślij nam rysunki stropu ze swojej dokumentacji, a my pomożemy Ci podjąć decyzję.
  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych przez Państwa dobrowolnie w powyższym formularzu jest TRIAL-II Stropy FILIGRAN Marek Borecki z siedzibą w Góra Kalwaria przy ul. Adamowicza 1. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego administratora danych, na adres biuro@borecki.com.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie z godnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia opcjonalnej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. W celu uzyskania treści marketingowych, oferty na prośbę skierowaną przez Państwa, należy również wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych znajdującą się poniżej.

  Potwierdzam zapoznanie się z obowiązkiem informacyjnym i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez TRIAL-II Stropy FILIGRAN Marek Borecki w celu odpowiedzi na zapytanie (pole obowiązkowe w celu otrzymania odpowiedzi na zapytanie).

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez TRIAL-II Stropy FILIGRAN Marek Borecki, w celu przesyłania treści marketingowych w tym ofert handlowych na mój adres e-mail podany w formularzu kontaktowym (pole nieobowiązkowe). Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail administratora: biuro@borecki.com.pl. Wiadomość do administratora musi być skierowana z adresu, którego zgoda dotyczy.
  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  TRIAL-II Stropy FILIGRAN

  Marek Borecki

  ul. Adamowicza 1, 05-530 Góra Kalwaria

  +48 501 504 649 lub 22 727 19 76

  biuro@borecki.com.pl

  Pon – Pt: 8:00 – 16:00